Wyjścia i wycieczkiZ życia szkoły

Wycieczka do Bydgoszczy

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych, bo w końcu w każdym z nas jest odrobina dziecka. Klasy 2a i 3obc. postanowiły spędzić ten dzień w Bydgoszczy. Jak się bawić, to się bawić!!

A zabawy było mnóstwo i to bardzo dobrej.

Zaczęło się od podróży pociągiem, udało się skorzystać z bezpłatnych przejazdów dla dzieci, właśnie z okazji Dnia Dziecka. Przy okazji dziękujemy PKP Intercity za wspaniałą obsługę w pociągu. Po przyjeździe od razu udaliśmy się na drugie śniadanie, czyli na….. wyborne lody, za które bardzo dziękujemy firmie Grycan, ul. Kruszwicka- Bydgoszcz.

Następnie dzieci uczestniczyły w warsztatach wytwarzania lizaków w Manufakturze Karmelowa Kraina. Każdy wykonał własnego lizaka, a z okazji święta, dzieci otrzymały dodatkowe lizaki gratis. Warsztaty były bardzo interesujące, a po ich zakończeniu dzieci mogły zakupić pamiątki w sklepie. Nie mogło też zabraknąć obiadu, na który udaliśmy się do pizzerii Ogień. Zostaliśmy wspaniale ugoszczeni, zjedliśmy wyjątkowo dobrą pizzę, którą każdemu polecamy.

Później udaliśmy się na spacer po pięknej Bydgoszczy i pobawiliśmy się na placu zabaw. Zmęczeni, ale szczęśliwi, wróciliśmy do Gdyni. W końcu, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Poleć tą stronę znajomym