Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Warsztaty czytelnicze z literaturą skandynawską

W Tygodniu Bibliotek gościliśmy animatorów z Wydawnictwa Zakamarki. Podczas trzydniowych warsztatów czytelniczych dzieci z klas młodszych (0-3) uczestniczyły w inspirujących zajęciach na podstawie  książki „Piaskowy Wilk” Asy Lind, natomiast uczniowie klas starszych (4-6) mieli spotkania w oparciu o serię o Dawidzie i Larisie Martina Widmarka.

Dziękujemy serdecznie #kamykstudio za wspaniałe warsztaty, po których w naszej bibliotece wyraźnie podniosły się słupki statystyk czytelnictwa ;-). Wszystkich zainteresowanych informujemy, że  w naszym bibliotecznym księgozbiorze mamy bardzo wiele książek wydanych przez wydawnictwo Zakamarki, które niecierpliwie czekają na wypożyczenie. Zapraszamy w nasze progi!