Tydzień Matematyki

Matematyczny tydzień za nami.

Uczniowie klas starszych mieli okazję rozwiązywać wiele fantastycznych i ciekawych zadań związanych m.in. z liczbą Pi, kiedy to klasa 4a układała matematyczne puzzle. Ponadto dzieci odgadywali zaszyfrowane wiadomości oraz brali udział w Pi challenge.

Wspaniałym zwieńczeniem Tygodnia Matematycznego był finał Międzyszkolnego Konkursu „1 z 10”, który odbył się 21.03.2023.

Nasza szkoła gościła zawodników ze szkół podstawowych: SP6, SP10, SP16, SP21, SP44 oraz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2. Mieliśmy również swoich przedstawicieli Tymoteusza oraz Stanisława z klasy VIa.
Uczniowie klas VI i VII zmierzyli się z pytaniami z zakresu języka polskiego, matematyki, przyrody, historii oraz plastyki i muzyki. Uczestnicy wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy.

I miejsce zajął Olgierd z SP44
II miejsce zajął Adam z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2
III miejsce Szymon z SP 10

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i wszystkie miłe słowa.
Bardzo się cieszymy, że każdy uczestnik był zadowolony i ZAPRASZAMY ZA ROK.

Poleć tą stronę znajomym