Z życia bibliotekiZ życia świetlicyZ życia szkoły

Szkolne obchody Dnia Kobiet

„Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Wszystkie kobietki, i te małe i te duże, otrzymały piękne upominki od męskiej części naszej szkoły.

Uczniowie, którzy spędzają czas w świetlicy również przygotowali piękne upominki.

Klasa 0a świetnie bawiła się w AirSpace a 1a odwiedziła Amazonię.

Dodatkowo, w dniu dzisiejszym, chętne osoby mogły zaprezentować się w szalonych fryzurach, jak i eleganckich kapeluszach.

W bibliotece szkolnej czekała na chętnych wystawka książek o sławnych kobietach w nauce, sporcie i sztuce. Przedstawiono też, gotowe do wypożyczenia 😉 , ciekawe książki z dziewczęcym imieniem w tytule. Nie zabrakło również interesujących informacji w specjalnie na ten dzień przygotowanej okazjonalnej gazetce.