Z życia świetlicyZ życia szkoły

Świetlicowy Turniej Warcabowy

Warcaby to jedna z najpopularniejszych gier planszowych  wśród dzieci. To również gra edukacyjna, która uczy cierpliwości, koncentracji, rozwija umiejętności logicznego myślenia, planowania i wdrażania rozmaitych strategii. Wprowadza również elementy współzawodnictwa, zdrowej rywalizacji oraz stosowania zasady „fair play”.
Uczniowie naszej świetlicy mieli okazję  sprawdzić swoje umiejętności w  Świetlicowym Turnieju Warcabowym, który został rozegrany niedawno. Do turnieju zgłosiło się wielu uczniów z klas 0-3. Po dość długich zmaganiach, w czasie których rozegrano pięć emocjonujących etapów, wyłoniono najlepszych warcabistów naszej świetlicy. Zagrali oni w finale i uzyskali następujące miejsca:

I miejsce – Herold Igor (1b)

II miejsce – Levin Mykyta (2-3obc)

III miejsce – Khvostychenko Mykhailo (2a)

Serdecznie gratulujemy!

Poleć tą stronę znajomym