Z życia świetlicyZ życia szkoły

Święta Bożego Narodzenia w Szpitalu 2021

Nasza świetlica wzięła udział w pięknej akcji charytatywnej „Święta Bożego Narodzenia w Szpitalu 2021”. Nauczyciele wraz z uczniami przygotowali piękne podarunki, które zostały przekazane Szpitalowi Morskiemu im. PCK w Gdyni Redłowie. Przekazaliśmy kartki świąteczne wraz z życzeniami, makaronowe choineczki, drewniane choinki z kolorowymi bombkami, udekorowane ciasteczka korzenne, serduszka wykonane z masy ceramicznej oraz słodycze, które zostały przekazane przez uczniów i rodziców.

Wszystkie świąteczne podarunki zostaną przekazane Pacjentom i Personelowi Medycznemu. W obecnej sytuacji epidemiologicznej ważne jest, aby poczuli oni, że myślami jesteśmy blisko i że o nich pamiętamy.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.

Poleć tą stronę znajomym