Przyjaciele szkołyZ życia świetlicyZ życia szkoły

Spotkanie z amerykańskimi marynarzami

Marynarze z okrętu USS Gravely postanowili ponownie odwiedzić naszą szkołę. I tym razem na naszych gości czekało mnóstwo atrakcji: wspaniała gra w podchody w pobliskim lesie, zawody sportowe oraz kreatywna lekcja przyrody.

Wszyscy marynarze otrzymali drobne upominki, w przygotowanie których zaangażowała się cała świetlica szkolna.

Niesamowitą niespodziankę od marynarzy USS Gravely otrzymał uczeń klasy 1b – Andrii, którego tata jest dowódcą oddziału walczącego na wojnie w Ukrainie. Marynarze przekazali uczniowi Medal National Defense, który przyznawany jest za honorową czynną służbę w obronie ojczyzny w czasie wojny lub konfliktu. Andrii będzie mógł wręczyć ten wyjątkowy medal swojemu tacie, gdy ten bezpiecznie powróci do domu. To był bardzo wzruszający moment nie tylko w życiu małego chłopca ale wszystkich, którzy byli świadkami tego wydarzenia.

Poleć tą stronę znajomym