Wydarzenia sportoweZ życia szkoły

Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2022/2023

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 26 w poprzednim roku szkolnym 2022/23 w sporcie po raz pierwszy w historii szkoły, została sklasyfikowana tak blisko podium, zarówno w Igrzyskach Dzieci, jak i w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Zajęliśmy 4 miejsce, na 35 Szkół Podstawowych w Gdyni.

W tym roku Gdyńskie Centrum Sportu postanowiło uhonorować szkołę, która łącznie w rozgrywkach sportowych Szkół Podstawowych zarówno w śród dzieci, jaki i młodzieży szkolnej uzyskała najwyższą frekwencję i w tej kategorii byliśmy bezkonkurencyjni uzyskując 85% u dzieci i 89% w młodzieży i w nagrodę otrzymaliśmy sprzęt sportowy o wartości 700 zł.

Brawo uczniowie za wytrwałość w dążeniu do celu, jakim jest połączenie nauki ze sportem, czyli inteligentne usprawnianie własnego ciała oraz dbanie o własne zdrowie.