Z życia szkoły

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września wszyscy uczniowie tłumnie zjawili się na uroczystościach. Z radością witali się po wakacjach, a na ich twarzach widać było szerokie uśmiechy. Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy.

Nowy rok szkolny w naszej placówce oficjalnie zainaugurowała pełniąca funkcje dyrektora Pani Anna Pączek, wraz z wicedyrektorem Panią Sylwią Mach. Pani Dyrektor szczególne słowa kierowała do naszych najmłodszych uczniów, którzy pierwszy raz pojawili się w murach naszej szkoły. Powitani zostali rodzice oraz grono pedagogiczne, które powiększyło się o kilku wspaniałych nauczycieli:

  • s. Marzena Kudlińska – religia
  • p. Katarzyna Glińska – język polski
  • p. Magdalena Kucharska – Rzeppa – przyroda
  • p. Julita Roch – Niedziałkowska – chemia
  • p. Ryszarda Jankowiak – edukacja wczesnoszkolna
  • p. Nataliia Kravets – świetlica
  • p. Patrycja Śliwińska – świetlica
  • p. Ewa Tomaszewska – świetlica

Wszystkich uczniom życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące, a także przynosiło jak najlepsze wyniki.

 

Poleć tą stronę znajomym