Wydarzenia sportoweZ życia szkoły

Rowerowy Maj – zakończenie akcji

Nasi uczniowie wzięli udział w Kampanii Rowerowy Maj. Celem akcji było promowanie zdrowego trybu życia i zrównoważonej mobilności wśród uczniów klas 1-8 oraz grona nauczycielskiego. Rowerowy Maj, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.

Zasady kampanii są bardzo proste: uczeń i nauczyciel, który w maju (4-24 maja) dotrze na lekcje w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy.

Nasi uczniowie bardzo aktywnie przyłączyli się do akcji i tym samym otrzymali fantastyczne nagrody. Klasa 2b natomiast zajęła 5. miejsce w Gdyni i dodatkowo otrzymała wspaniałe plecaki. 

Wszystkim uczniom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za udział w kampanii.

 

Poleć tą stronę znajomym