Z życia szkoły

Rodzinna Gra Miejska „Z energią po Gdyni”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Rodzinnej Grze Miejskiej „Z ENERGIĄ PO GDYNI”. Wydarzenie rozpoczyna się 4 grudnia 2022 roku o godz. 10:30, przy Placu Wolnej Ukrainy (ul. Zawiszy Czarnego 1).

Uczestnicy podzieleni na drużyny otrzymają instrukcje, według których będą musieli pokonać określoną trasę z sześcioma przystankami w charakterystycznych dla Gdyni punktach. Do wykonania zadań będzie potrzebna nie tylko wiedza, ale też spryt, spostrzegawczość, a przede wszystkim działanie zespołowe. Na wszystkich uczestników czekają niespodzianki, upominki, a na mecie wspólne ognisko z poczęstunkiem. Zwieńczeniem zabawy będzie rozdanie nagród rzeczowych dla najlepszej drużyny oraz pokaz palenia w piecach metodą odgórną przygotowany przez naszą Straż Miejską.

Więcej informacji:

https://www.gdynia.pl/kalendarz/wydarzenia-inne,6823/z-energia-po-gdyni-rodzinna-gra-miejska-dla-mieszkancow-gdyni-569829,569829?did=83004

 

 

Poleć tą stronę znajomym