Z życia szkoły

Razem dla klimatu i Ekologiczna Szkoła – spotkanie online

W czwartek 27 stycznia uczniowie  klas 7 ( Zuzanna Matwiejczyk 7a, Kalina P. 7a, Zofia Trzeciak 7a, Julia Grzeszczuk 7b, Eliza Plichta 7b, Agata Witt 7b, Filip Leicht 7c) wraz z opiekunem p. Małgorzatą Bazylko wzięli udział w interaktywnym spotkaniu on-line, którego celem było wprowadzenie i zmotywowanie uczniów do realizacji szkolnych  projektów  młodzieżowych w ramach dwóch ogólnopolskich programów Razem dla klimatu i Ekologiczna Szkoła.

Spotkanie poprowadzili koordynatorzy i koordynatorki z CEO oraz uczniowie i uczennice, którzy opowiedzieli o swoich projektach i motywacjach do działania. Spotkanie pokazało, ze   realizacja projektu młodzieżowego jest dostępna dla każdego.

Uczniowie SP 26 otrzymali „zastrzyk” aktywizującej energii ekologicznej. Ruszamy po feriach wykorzystując nowe zasoby szkolne, czyli SZKLARNIĘ-ZIELENIAK i HOTEL DLA OWADÓW.

Poleć tą stronę znajomym