Nasze sukcesyZ życia szkoły

Pomorskie Mecze Matematyczne

W tym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w Pomorskich Meczach Matematycznych w dwóch grupach wiekowych: młodzicy i juniorzy.
Są to jedyne w swoim rodzaju drużynowe konkursy matematyczne: prowadzone w formule, która wspaniale promuje matematykę. Każdy mecz staje się świętem matematyki, jest to nie tylko rywalizacja, ale także fantastyczna okazja by nauczyć się czegoś nowego, by zdobyć doświadczenia w publicznych wystąpieniach oraz prezentowaniu własnych racji.
Grupa juniorów w tym roku rozegra trzy mecze w fazie grupowej.
Pierwszy mecz już za nami, w 09.12.2022 gościliśmy w naszej szkole uczniów z Zespołu Szkół Katolickich z Gdyni.
Nasza drużyna w składzie: Alina, Zosia, Zuzia, Kacper, Andrzej, Alexander, Aliaksei, Gracjan, Franek oraz Stanisław wygrali pierwszy mecz 35:25.
06.02.2023 rozegramy mecz ze SP nr 21 w Gdyni, natomiast 08.03.2023 ze SP nr 6 w Gdyni.
Młodzików czekają dwa mecze:
03.02.2023 ze SP nr 20 w Gdyni
07.03.2023 ze SP nr 6 w Gdyni.