Z życia szkoły

O świętach majowych…

Dziś w 2b wiele się działo. Rano uczniowie samodzielnie wykonali zdrowe i kolorowe kanapki, które potem ze smakiem zjedli. Następnie od uczniów klasy siódmej usłyszeli wiele informacji na temat majowych świat, które są przed nami. Na ostatniej lekcji, w szklarni, posadzili ogórki 🥒🥒🥒 Mamy dzieje, że będą pięknie rosły.

 

Dziś klasa 1b bardzo pracowicie obchodziła święta majowe. Dzieci zrobiły kotyliony. Do klasy przyszły starsze koleżanki z klasy 7a Emilia G i Zuzia S. , które opowiadały o 3 maja, przygotowały quiz oraz z młodszymi kolegami i koleżankami wykonały patriotyczne motyle origami.

 

Zeróweczkę dziś odwiedzili uczniowie klas starszych, którzy opowiedzieli dzieciom o świętach majowych. Później wspólnie wykonali piękne motyle ❤️

 

Poleć tą stronę znajomym