KomunikatyZ życia szkoły

Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Poezji Świąteczno-Zimowej dla uczniów klas 1-3

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3

do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki i Poezji Świąteczno-Zimowej

Celem konkursu jest popularyzacja wśród społeczeństwa piosenki i poezji świąteczno-zimowej, wymiana doświadczeń w zakresie warsztatu artystycznego oraz repertuaru, jak również kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

Zasady i warunki uczestnictwa w konkursie opisane są w regulaminie.

 

WAŻNE! Prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia oraz dwóch załączników. Dokumenty prosimy wypełnić elektronicznie oraz przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 07.12.2023 r. na adres e-mail: e.sobocinska@sp26gdynia.pl 

Regulamin konkursu

KARTA ZGŁOSZENIA

ZAŁĄCZNIK nr 2

ZAŁĄCZNIK nr 3

Poleć tą stronę znajomym