Nasze sukcesyZ życia szkoły

„Szklarnia kontra zmiany klimatyczne” – wyróżnienie

Trzy zespoły projektowe z naszej szkoły pod opieką pań: Małgorzaty Bazylko i Alicji Jank uczestniczyły w Międzynarodowej Konferencji Juniorów 2022 pt. „Dokąd zmierza świat”.

Z wielką przyjemnością i radością informujemy, że projekt „Szklarnia kontra zmiany klimatyczne” otrzymał wyróżnienie podczas Międzynarodowej Konferencji Juniorów pt. Dokąd zmierza Świat 2022.

Z radością dzielimy się z Wami Agendą Międzynarodowej Konferencji Juniorów 2022 pt. Dokąd zmierza świat.
Zapraszamy również na padlet, gdzie można zobaczyć wszystkie projekty
Zachęcamy do komentowania projektów i oceniania ich gwiazdkami (im wyższa liczba gwiazdek, tym lepsze wyznaczenie projektu).
Na stronie znajdziecie również krótkie biografie naszego komitetu naukowego oraz wszystkie informacje na temat konferencji