Nasze sukcesyZ życia szkoły

Matematyczny sukces!!!

W naszej szkole od dawna wiadomo, że mamy wspaniałych, kreatywnych i pomysłowych uczniów. Tym razem nasi uczniowie odnieśli fenomenalny sukces w V Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym Instalogik 2023/2024. Każdy z naszych reprezentantów rywalizował w innej kategorii. Zofia M. z klasy 4a została Laureatką II miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 4, Arina I. z klasy 5B została Laureatką II miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 5 oraz uzyskała drugie miejsce w Gdyni, Franckszek z klasy 6B został Laureatem III miejsca na szczeblu ogólnopolskim oraz uzyskał drugi najwyższy wynik w Gdyni, a Tymoteusz z klasy 7A został finalistą na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 7. Nie sposób wyrazić słowami naszego uznania dla ich osiągnięć. Ich wiedza i umiejętności imponują wszystkim.