Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Fotorelacja z Nocy Bibliotek

Za nami kolejna szkolna  edycja Nocy Bibliotek pod hasłem „Czytanie wzmacnia”, podczas której sporo się działo. Były zajęcia detektywistyczne rozwijające wszystkie zmysły, zdobywanie sprawności na specjalnie przygotowanych legitymacjach detektywa oraz  rozszyfrowywanie wiadomości. Powstała „Półka Wzmacniająca” z pozycjami książkowymi, które dają nam wsparcie w razie napotkania kłopotów oraz wystawka świeżo zakupionych książek przygodowych. Odbył się również emocjonujący seans filmowy  z familijnym filmem kryminalnym dla dzieci, opartym na serii książek „Biuro detektywistyczne nr 2”. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku, który wszystkim smakował ;). Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólna zabawę i zapraszamy za rok!

Poleć tą stronę znajomym