Z życia bibliotekiZ życia świetlicyZ życia szkoły

Fotorelacja z Dnia Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie piątego listopada i to właśnie tego dnia nasza szkoła  zamieniła się w niezwykłą krainę bajkowych postaci. Wszyscy przebrani, którzy  odwiedzili naszą bibliotekę, mogli odebrać drobne upominki. W trakcie lekcji bibliotecznych w klasie 0A oraz 1A miały miejsce zabawy wymagające wykazania się znajomością treści znanych bajek, a biorące udział w zabawie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, okazjonalne naklejki oraz zakładki. W szkolnej świetlicy dzieci wykonywały bajkowe prace plastyczne. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Oddziały przygotowawcze 1-2 obc i 3 obc integrowały się rozwiązując bajkowe zagadki i kolorując. Oglądaliśmy też bajki zarówno polskie ” Reksio”, „Bolek i Lolek” i ” Przygody Baltazara Gąbki” jak i ukraińską „Rękawiczkę”.

Poleć tą stronę znajomym