KomunikatyZ życia bibliotekiZ życia świetlicyZ życia szkoły

Dzień Kropki

15 września obchodzimy Światowy Dzień Kropki.  Z tego powodu Mały Samorząd Uczniowski, świetlica i biblioteka szkolna zaprosiły wszystkich uczniów klas 0-3 do wspólnej zabawy, zwracając uwagę na to, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć. Uczniowie świętowali ten dzień na wiele sposobów. Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło na szkolnych korytarzach. W czasie zajęć lekcyjnych i świetlicowych dzieci rozmawiały na temat kreatywności i  rysowały swój talent w dużej kropce. Wykonywały też różne zadania z motywem kropki, np. układały matematyczne puzzle, rozwiązywały sudoku, rozszyfrowywały szyfry, wykonywały różnorodne prace plastyczne.

To był bardzo udany dzień!

Specjalnie z okazji Dnia Kropki, uczeń klasy 8b, Julian Remus przygotował prezentacje multimedialną. Zapraszamy do oglądania:

Dzień Kropki – Julian Remus