Z życia bibliotekiZ życia świetlicyZ życia szkoły

Dzień Kobiet w naszej szkole

Dziś święto każdej kobietki: i tej małej i tej dużej. Wszyscy panowie spisali się na medal (jak zawsze) i złożyli swoim koleżankom życzenia.

W świetlicy uczniowie przygotowali piękne bukieciki, które otrzymają dziewczynki i mamy.

Wszystkie Panie pracujące w szkole otrzymały z rąk męskiej części  Samorządu Uczniowskiego słodko-kwietne upominki, a koleżanki zostały poczęstowane słodkościami. W szkole pojawiły się królewny w koronach i rusałki w wiankach, które mogły za to przebranie wylosować bon zwalniający z odpowiedzi, ratujący przed brakiem zadania domowego itp. W bibliotece zaś czekały na wypożyczenie wyeksponowane książki o sławnych kobietach oraz te, które miały w tytule dziewczęce imiona.

Poleć tą stronę znajomym