Dzień Klocków LEGO

28 stycznia przypada Międzynarodowy Dzień Lego. Został ustanowiony na pamiątkę opatentowania sposobu łączenia klocków, którymi bawią się od lat i dzieci, i dorośli. Z klocków LEGO powstają fantastyczne budowle! A poprzez zabawę z klockami, projektowanie, budowanie i konstruowanie rozwijamy swoją kreatywność i wyobraźnię. W ramach uczczenia tego dnia każde chętne dziecko mogło przynieść do szkoły klocki lub gotowe budowle . Efekty pracy uczniów mogli podziwiać ich koledzy i koleżanki z klas I – III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Najciekawszą wystawę stworzyła klasa 3a, która zdobyła najwięcej głosów publiczności. Na drugim miejscu uplasowała się klasa 1b. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!