Komunikaty

CYBERPRZEMOC – spotkanie dla rodziców.

Cyberprzemoc to bardzo szerokie pojęcie, które zawiera w sobie m.in. prześladowanie, zastraszanie, nękanie, wyśmiewanie innych osób z wykorzystaniem Internetu.
O bezpiecznym korzystaniu z zasobów internetu, netykiecie, o tym co jeszcze jest w porządku i o tym, co i jakie może nieść konsekwencje – z nauczycielami, młodzieżą rozmawiają w trakcie warsztatów przedstawiciele Ośrodek Psychologiczno – Pedagogiczny Razem .
Wczoraj wszystkie trzecie klasy Gim, dzisiaj wszystkie klasy 7 – miały okazję poszerzyć swoją wiedze na temat zagrożeń wynikających z nieumiejętnego korzystania z internetu.

Spotkanie dla rodziców odbędzie się 17maja o godzinie 17,30, tuz po konsultacjach z nauczycielami.
Bardzo gorąco zachęcamy wszystkich Państwa do udziału w wykładzie – dzieci korzystają z internetu codziennie, bywają ON LINE niemal bez przerwy. Spotkanie pomoże Państwu zrozumieć, na co zwrócić uwagę by chronić dziecko przed kolejnymi zagrożeniami płynącymi z bezmyślnego korzystania z zasobów sieci, przybliżą zjawisko cyberprzemocy.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz