Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Ciekawe spotkanie z pisarzem w klasach młodszych

Naszą szkołę odwiedził ostatnio pan Krzysztof Petek  – autor wielu  powieści sensacyjno-przygodowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, reportażysta, organizator wypraw i szkół przetrwania. Poza działalnością literacką uczestniczy on również w akcji „Cała Polska czyta dzieciom” oraz prowadzi szkolenia literackie i dziennikarskie dla młodzieży, a także organizuje akcje Noc Detektywów i Noc w Bibliotece.

W trakcie kilku spotkań z naszymi uczniami zajmująco opowiadał o swoich dalekich podróżach i przygodach, jakie napotkał oraz przybliżył dzieciom tajniki pracy pisarza. Chętnym uczestnikom wydarzenia  wpisywał osobiste dedykacje do zakupionych książek, a oni  odwdzięczyli się miłemu gościowi własnoręcznie wykonanymi laurkami.

Poleć tą stronę znajomym