Z życia biblioteki na TatrzańskiejZ życia szkoły

Bilet powrotny do biblioteki szkolnej!

Biblioteka szkolna ma przyjemność zaprosić uczniów klas 1-3 oraz wszystkich chętnych  z klas starszych do wspólnej zabawy pt. „Bilet powrotny do biblioteki”.

Przyjdź do biblioteki, pobierz bilet i zbieraj pieczątki za przeczytane książki z każdej kategorii!

INSTRUKCJA DO AKCJI CZYTELNICZEJ:

Uczeń wraz z rodzicami przypomina sobie książki, które czytał w bieżącym roku szkolnym z różnych kategorii i je skreśla. Następnie nauczyciel bibliotekarz pieczętuje odpowiednie pola biletu, po uzyskaniu od ucznia tytułu przeczytanej książki. Jeżeli któreś ikonki pozostają nieskasowane, uczeń zostanie zachęcony  do wypożyczenia książek z danej kategorii .Dla najwytrwalszych czytelników przewidujemy dyplomy i drobne upominki.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy 🙂 !

 

 

 

 

 

 

 

Poleć tą stronę znajomym