Wydarzenia sportoweZ życia szkoły

Bieg Niepodległości 2023

Konkurs uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych w Gdyni.

• Uczestnikami konkursu są uczniowie publicznych i niepublicznych gdyńskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych i są wykazani na liście Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Gdynia.
  • Należy zapisać się do Biegu Niepodległości w odpowiedniej kategorii:
    Bieg Starszaka – (rocznik 2016 – 2014),
    Bieg Młodzika – (rocznik 2013 – 2010),
    Bieg Juniora – (rocznik 2009 – 2007).
  • Podczas rejestracji w miejscu „Klub” przy swoich danych uczeń wpisuje nazwę szkoły, którą reprezentuje oraz podczas odbierania pakietu wpisuje swoją szkołę. Będzie to podstawa do wyliczenie frekwencji.
  • Po ukończonym Biegu na podstawie listy wyników i wpisanej przez uczniów nazwie szkoły, zliczona będzie frekwencja wszystkich, którzy ukończyli Bieg.
  • Frekwencja będzie liczona na podstawie uczniów, którzy ukończyli zawody w stosunku do wszystkich uczniów w szkole, na podstawie listy z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Gdyni.
  • Jeśli uczeń jest już zapisany to należy uzupełnić dane o nazwę szkoły.

Nagrody:
I miejsce sprzęt sportowy o wartości 1800 zł
II miejsce sprzęt sportowy o wartości 1300 zł
III miejsce sprzęt sportowy o wartości 900 zł
IV miejsce sprzęt sportowy o wartości 500 zł
V miejsce sprzęt sportowy o wartości 500 zł

Nagrody w formie sprzętu sportowego przekazane zostaną z Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej Urzędu Miasta Gdynia.

Więcej informacji i zapisy pod adresem:

Bieg Niepodległości – GCS (gdyniasport.pl)