Bal karnawałowy

W czwartek 13 lutego br. w naszej szkole odbył się wielki bal karnawałowy klas 0-3.
Bal dla najmłodszych uczniów naszej szkoły to wydarzenie niezwykłe i wyczekiwane. Jest atrakcją bardzo przez nich lubianą, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci zachwyciły zebranych swoimi pięknymi strojami. Były księżniczki, królewny, pszczółki, motylki, postaci z gier komputerowych, kowboje, policjanci, kotki, smoki itp. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie dzieciaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Były “tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy” i przeboje Roksany Węgiel, Cleo oraz wielu innych znakomitych wykonawców. Jednym słowem zabawa na 102!!!. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z kolorowymi balonami i konkursy, w których wszyscy wzięli bardzo chętnie udział.