Z życia świetlicyZ życia szkoły

Zdrowie na talerzu – konkurs fotograficzny

Świetlica szkolna zachęca uczniów klas 1-3 do wzięcia udziału w Międzyświetlicowym Konkursie Fotograficznym organizowanym przez świetlicę szkolną SP 21 w Gdyni

• Technika pracy: dowolna (origami, surowce wtórne, świeże warzywa owoce, plastelina, modelina itp.)
  • Forma pracy: zdjęcie – rozmiar dowolny.
  • Prace należy wykonać indywidualnie.
  • Każdy z wychowanków świetlicy może przekazać tylko jedną pracę.
  • Praca powinna zawierać metryczkę wykonaną drukiem na odwrocie pracy z następującymi informacjami:
    • imię i nazwisko autora, wiek
    • nazwa placówki
    • imię i nazwisko opiekuna
  • Rodzice lub prawni opiekunowie dziecka biorącego udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych dziecka.

Zgoda na udział dziecka w konkursie:

Zgoda – konkurs

Konkurs rozpoczyna się 15 października 2024 r. i trwa do 15 listopada 2024 r. Zdjęcia prosimy dostarczyć do świetlicy szkolnej do 14 listopada. Świetlica szkolna zobowiązuje się dostarczyć prace konkursowe organizatorowi.