25-lecie nadania Szkole imienia Żołnierzy Armii Krajowej

Dzisiaj uczestniczyliśmy w przepięknej i wzruszającej uroczystości. Mieliśmy zaszczyt gościć Patronów naszej szkoły. Dziś obchodziliśmy 25-lecie nadania szkole imienia ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ.

Obchody tego wspaniałego dnia rozpoczęły się uroczystą Mszą Świętą w Parafii Św. Stanisława Kostki, w której uczestniczyli nie tylko uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, ale także Bohaterowie i nasi Patroni. Po Mszy Św. wszyscy udaliśmy się na dziedziniec szkoły, gdzie złożono kwiaty i wieńce pod tablicą upamiętniającą.

Kolejna, piękna część uroczystości odbyła się na sali gimnastycznej. Przemowy Pani Dyrektor, gości i Patronów były wzruszające. Wszystkie niezwykłe chwile, piękne 25 lat Naszej Szkoły ukazane zostało w prezentacji, którą wszyscy na pewno długo będą mieli w pamięci.

Dziś mieliśmy niesamowitą możliwość spotkać się z naszymi Patronami i korzystać z Ich mądrości, którą dzielą się z nami przy każdej okazji. Głowa pochyla się przed Nimi nie tylko na „dzień dobry”, ale przede wszystkim z szacunku dla Ich niezłomnej postawy.

Dziękujemy, za wszystko.

Dziękujemy za każde słowo, każdy gest, każdą dobrą radę.

Dziękujemy za to, że możemy mieszkać i uczyć się w Polsce, która jest piękna i wolna.

Dziękujemy, że dziś byliście z nami.