Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września wszyscy uczniowie tłumnie zjawili się na uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Z radością witali się po wakacjach, a na ich twarzach widać było szerokie uśmiechy. Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy.
Nowy rok szkolny w naszej placówce oficjalnie zaingurowała Pani Dyrektor Anna Pączek, wraz z wicedyrektorem Panią Sylwią Mach. Pani Dyrektor szczególne słowa kierowała do naszych najmłodszych uczniów, którzy pierwszy raz pojawili się w murach naszej szkoły.
Wszystkich uczniom życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące, a także przynosiło jak najlepsze wyniki.