99 urodziny Pani Krystyny Cembrzyńskiej

Patronka naszej szkoły, Pani Krystyna Cembrzyńska, obchodziła swoje 99 urodziny. Z tej właśnie okazji Pani Dyrektor Anna Pączek, wraz z nauczycielami odwiedziły Panią Krysię i przekazały Jej życzenia od całej społeczności szkolnej. Klasa 6a podarowała solenizantce bukiet pięknych słoneczników. Ponadto Pani Krysia otrzymała przepiękny album, w którym umieszczone zostały zdjęcia z naszymi uczniami oraz wspaniałe życzenia od wszystkich.

Najbardziej wzruszającą chwilą dla Pani Krysi było odsłuchanie śpiewających życzeń „200 lat” od wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli.

Kochana Pani Krysiu!

Jest Pani reprezentantką tego pokolenia, które tworzyło fundamenty naszej pięknej Polski. To Pani jest tym kamieniem, na którym szańce wolności były budowane. Wolności, z której możemy teraz wszyscy korzystać.

Cała społeczność SP 26 pragnie złożyć Pani najserdeczniejsze życzenia urodzinowe: zdrowia, szczęścia, miłości i radości każdego dnia.