Z życia świetlicyZ życia szkoły

Jasełka w świetlicy

Dzisiaj w naszej świetlicy pierwszy raz wystawialiśmy Jasełka. Rano przedstawienie mieli okazję zobaczyć uczniowie klas młodszych wraz z wychowawcami. O godzinie 16:00 na Jasełka przyszli Rodzice. To był bardzo ważny moment nie tylko dla uczniów, którzy do bożonarodzeniowego przedstawienia przygotowywali się od kilku tygodniu, ale również dla Pań, które pracują w świetlicy. Takie wspaniałe widowisko wystawiane było pierwszy raz.

Dziękujemy Dyrekcji za obecność i wsparcie, jak również Rodzicom, którzy tak licznie zjawili się w naszej świetlicy.

Największe podziękowania jednak kierujemy do naszych uczniów, którzy pokazali, że są wspaniałymi aktorami, jak również do Pani Ewy, która przygotowała dzieci.