Wyróżnienie dla Emilki

Miło nam poinformować, że nasza uczennica klasy „zerowej” Emilka Formela otrzymała WYRÓŻNIENIE ( kategoria: karmnik) w XIX edycji gdyńskiego  konkursu „Zapraszamy ptaki do Gdyni”.                                                                                                                                                                                               Z tej okazji ,w dniu 6 marca,uczestniczyła w uroczystej gali w Urzędzie Miasta. Na konkurs wpłynęło 336 prac, w tym 249 karmników i 87 budek lęgowych. Tym razem w pomoc ptakom zaangażowali się uczniowie z 25 placówek oświatowych z Gdyni. Wykonane przez dzieci wspólnie z rodzicami , a nawet dziadkami  estetyczne i przemyślane budki lęgowe i karmniki dla ptaków zostaną wykorzystane do uzupełniania miejsc lęgowych w Gdyni.
Serdecznie gratulujemy laureatce !