Dzień Otwarty 2024

7 marca 2024 roku nasza szkoła zorganizowała Dzień Otwarty. Odwiedziły nas wspaniałe rodziny, które miały niezwykłą okazję zwiedzić szkołę w obecności nauczyciela/przewodnika, który odpowiadał na wszystkie pytania. Rodzice mogli również porozmawiać z Panią Dyrektor, Anną Pączek. Dla dzieci był przygotowany bardzo ciekawy Escape Room. W każdej prawie sali czekali nasi uczniowie wraz z nauczycielami, którzy pomagali maluszkom przy rozwiązywaniu zadań. Na koniec całe rodziny odwiedziły naszą świetlicę, gdzie na wszystkich czekała pyszna drożdżówka oraz ciepła kawa i herbata.

Zarówno dzieci, jak i ich rodzice opuszczali naszą szkołę zadowoleni i uśmiechnięci. Mamy nadzieję, że ze wszystkimi, którzy skorzystali z naszego zaproszenia spotkamy się 1 września 2024 roku. Do zobaczenia!