Z życia szkoły

Rekolekcje wielkopostne

Rekolekcje szkolne pod hasłem: „Bóg jest dobry” zostały zaplanowane na trzy dni. Pierwszego dnia uczniowie spotkali się z Jezuitą o. Jakubem Szelką SJ. Można powiedzieć, że rekolekcje nadal trwają tylko w innej formie, w innym miejscu, w codzienności. Życie wprowadziło nas w doświadczenie, gdzie stawiamy sobie pytania co jest najistotniejsze, jak spędzić czas, komu poświęcić uwagę…

Dzieci i młodzież zapraszamy do obejrzenia krótkiego utworu. Nie traćcie nadziei!

 

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby ten okres Wielkiego Postu popatrzeć z Bogiem na swoje życie, przesyłamy propozycję rekolekcji, które można odprawić drogą internetową „Z Tobą jest Pan”: http://www.wzch-trojmiasto.pl/

Obecna sytuacja kryzysowa w naszym kraju i w świecie prowadzi nas do refleksji. Jeśli chcieliby się Państwo podzielić jakimś doświadczeniem, albo porozmawiać na temat wiary, Pana Boga, a wcześniej nie było ku temu okazji, podajemy do nas kontakty:

s. Agnieszka Augustyniak RSCJ

tel: 693-316-363

s. Barbara Olejnik RSCJ

tel: 514-850-612

Poleć tą stronę znajomym