KomunikatyZ życia szkoły

Ubrania do Oddania

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza szkoła dołączyła do programu „Szkoła w Porządku” na portalu marki Ubrania do Oddania.

Korzystając z linka możecie Państwo:

• BEZPŁATNIE przekazywać swoje niepotrzebne ubrania oraz akcesoria do Ubrania do Oddania w ramach programu „Szkoła w Porządku”.
  • Wspólnie z nami zbierać środki finansowe na realizację potrzeb naszych podopiecznych oraz placówki.
  • Wybrać bezpłatnego kuriera lub przekazać paczki bezpłatnie do pobliskiego punktu DPD PickUP.

ZAMIEŃ SWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA NA WSPARCIE FINANSOWE DLA NASZEJ SZKOŁY!

Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych uczniów!

Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki!

Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej szkoły poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów.

CO MOŻNA PRZEKAZAĆ:

• ubrania damskie, męskie i dziecięce,
  • sparowane buty,
  • sprawne zabawki,
  • akcesoria, dodatki,
  • tekstylia domowe.

JAK PRZEKAZAĆ UBRANIA? TO PROSTE!

1. Wybierz rzeczy w dobrym stanie. Umieść je w kartonach zbliżonych wielkością do walizki podręcznej – spakujesz wówczas regulaminowe 10 kg. Porządnie zaklej kartony!

2. Kliknij przycisk „POMAGAM”.

3. Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie przygotowane paczki lub nadaj paczki w pobliskim punkcie DPD PickUP.