Świąteczne spotkanie w 0a

🎄Świąteczny tydzień zerówki 🎄Dzieci z najmłodszej klasy naszej szkoły z niecierpliwością czekały na spotkanie świąteczne z rodzinami i Mikołaja. Czas wypełniły wykonując różne prace, ćwicząc przy tym swoje zdolności manualne i wyobraźnię. Atmosfera w sali znacznie się ociepliła pomimo chłodnej i zimnej aury na dworze, a prace przyozdobiły tablice i ściany.
Wczoraj odbyło się świateczne spotkanie klasy 0a. Dzieci najpierw wprowadziły gości w świąteczny nastrój krótkim występem, po czym mogły wspólnie z rodzicami wziąć udział w zawodach. Klejenie najdłuższego łańcucha na czas, przejażdżka na saniach z koca czy przepakowywanie bombek drużynowo wywołaly uśmiech i zbliżyły do siebie grupę. Spotkanie zakończyło się malowaniem bawełnianych siatek.
🎄🎅❄️