Ważne informacje dot. 3 tygodnia półkolonii

III turnus półkolonii ‼️ WAŻNE INFORMACJE

1. W związku z codziennymi wyjściami na atrakcje, które są zaplanowane na terenie Gdyni, prosimy, aby dzieci przychodzily do szkoły do godz. 8:15.
  2. Prosimy, aby dzieci były zaopatrzone w wodę, śniadanie, deszczak oraz czapkę przeciwsłoneczną.
  3. W poniedziałek mamy zaplanowane kino „Miraculous: Biedronka i Czarny kot.” godz. 12:15. Promocja obowiązująca dla grup zorganizowanych: na barze istnieje możliwość zakupu „zestawu szkolnego”. W skład zestawu wchodzi mały popcorn oraz mały napój (sok/woda/napój z nalewaka). Cena „zestawu szkolnego” to 20zł- popcorn solony+napój oraz 24zł- popcorn karmelowy+napój.
  4. Prosimy o doniesienie zgody na czas trwania półkolonii własnoręcznie napisanej, w momencie gdy dziecko same ma wrócić do domu.

Pozdrawiamy 😊