Zimowisko 2017 – kolejne dni

W czasie ferii zimowych w szkole odbywały się półkolonie, które cieszyły się dużym powodzeniem u naszych uczniów. Zajęcia były ciekawe i urozmaicone. Dzieci odwiedziły Akwarium , obejrzały dwa seanse filmowe   w kinie Helios („Sing” i „Balerina”),zwiedziły Muzeum Emigracji, brały udział w warsztatach żywieniowych i chemicznych zorganizowanych na terenie szkoły,  świetnie bawiły się podczas gry w kręgle w U7, własnoręcznie wykonały słodkości w Manufakturze Cukierków, brały czynny  udział w muzycznych zajęciach gry na dzwonkach i bum-bum rurkach oraz karaoke, grały w gry planszowe, uczestniczyły w świetlicowych zabawach integracyjnych , bawiły się na sali gimnastycznej oraz korzystały z sali komputerowej. Teraz z nowymi siłami łatwiej będzie podołać wyzwaniom drugiego semestru :)!

Zajęcia świetlicowe

 

 

 

 

 

W Centrum Kultury Kaszubsko – Pomorskiej                     W Akwarium

  

W U7                                                                      W kinie

  

W manufakturze cukierków

  

 

Zajęcia muzyczne

         

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz