Webinaria z zakresu wsparcia psychologicznego

Webinaria z zakresu wsparcia psychologicznego dla ósmoklasistów i ich rodziców – zaktualizowane harmonogramy webinariów

 

Webinaria są jednym z rodzajów wsparcia, które zostało zdiagnozowane na podstawie przeprowadzonych ankiet – uczniowie i rodzice wskazali wsparcie psychologiczne, jako jeden z elememntów niezbędnych przed egzaminami.

Spotkania online poprowadzą specjaliści – psycholodzy, trwają one 2 godziny dydaktyczne (1,5 zegar.).

Tematyka:

  • sposoby efektywnej nauki i podnoszenia poziomu motywacji,
  • metody minimalizowania stresu związanego z egzaminami w trudnym czasie pandemii,
  • metody wspierania i motywowania swojego dziecka przed egzaminami.

Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy założyć konto zgodnie z poniższą instrukcją i zarejestrować się na jeden wybrany, najbardziej dogodny dla siebie termin. Udział w webinariach jest całkowicie bezpłatny.

Webinaria dla osmoklasistow

Webinaria dla rodziców

Poleć tą stronę znajomym