Uczniowski Budżet Obywatelski – pisanie wniosków

Nasza szkoła bierze udział w Uczniowskim Budżecie Obywatelskim. Dzięki wspólnym siłom udało się zebrać 2956,67zł + 1000zł otrzymaliśmy z Urzędu Miasta. Co razem daje wspaniałą kwotę 3956,67zł. Całą sumę będziemy dzielić na dwie części dla klas 0-3 oraz 4-8 i tym samym na każdą grupę przypada 1978,33zł.

W dniach 13.02-24.02 uczniowie mogą składać projekty.

Projekt można napisać samodzielnie, z kolegami i koleżankami. Jeśli potrzebna będzie pomoc, można poprosić wychowawcę bądź osobę zbierającą projekty – koordynatora UBO.

Należy pamiętać, że projekt musi być zgodny z regulaminem, który znajduje się na szkolnej tablicy ogłoszeń lub na stronie Uczniowski Budżet Obywatelski na Facebooku.

Wnioski są dostępne w szatni albo w załączniku. Wypełnione wnioski można zostawić w sekretariacie albo dostarczyć do p. Jolanty Głodowskiej s.31. Zachęcamy do udziału w akcji.

W dniach 24.02 – 1.03 wszystkie wnioski przejdą weryfikację.

1.03 zostaną ogłoszone wyniki weryfikacji a 7.03 nastąpi ogłoszenie projektów.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO NAPISANIA PROJEKTU!

Projekt uczniowskiego budżetu