Przyjaciele szkołyWyjścia i wycieczkiZ życia szkoły

Świąteczne spotkanie w SP 47

W środę 28 grudnia naszi młodsi uczniowie z Ukrainy wzięli udział w świątecznym spotkaniu w SP 47. Dla dzieci była zorganizowana noworoczna dyskoteka, słodki poczęstunek oraz spotkanie ze świętym Mikołajem. Wydarzenie cieszyło się dużą obecnością dzieci z różnych szkół miasta Gdyni. Organizatorzy przygotowali liczne niezapomniane atrakcje dla dzieci, które nie mają możliwości spedzić święta w gronie swoich bliskich.
Dziękujemy Stowarzyszeniu In gremio (Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych w ramach projektu UNICEF), Miasto Gdynia oraz Dyrekcji SP 47, gdyńskim harcerzom za świetną zabawę dla naszych uczniów.
P.S. Rolę Świętego Mikołaja pełnił Dyrektor SP 47, Pan Krzysztof Jankowski, a pomagał rozdawać prezenty Prezydent miasta Gdyni Wojciech Szczurek.