Nasza kadra

Alicja Bajduszewska – Dyrektor Szkoły

Małgorzata Bazylko – Wicedyrektor Szkoły
Anna Pączek – Wicedyrektor Szkoły

 

Agnieszka Augustyniak – religia

Marta Banaszak – język niemiecki
Tamara Barcińska – logopeda

Andrzej Belka – nauczyciel wspomagający, wychowawca świetlicy

Alina Bieńko – matematyka, informatyka

Beata Cieślakowska – kierownik świetlicy szkolnej

Joanna Dean – wychowawca świetlicy

Justyna Detlaf – wychowawca świetlicy
Aleksandra Duraj – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Agnieszka Dworak – Mrowińska – historia, Wos

Oksana Dubovyk – koordynator do spraw uczniów z doświadczeniem migracji
Joanna Dziwińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Dorota Engel – pedagog szkolny
Jolanta Głodowska – historia, język kaszubski

Dagmara Grunt – język niemiecki
Joanna Helta – chemia
Alicja Jank – język angielski
Dorota Jarzyńska – język angielski
Agata Jendraszek – biologia, przyroda

Mariusz Kawalec – informatyka, muzyka
Lucyna Kępka – biblioteka szkolna
Dorota Kisiel – wychowawca świetlicy
Karolina Kmiecik – język angielski

Beata Kołdys – Badtke – nauczyciel edukacji przedszkolnej
Halina Koput – wychowanie fizyczne

ks. Włodzimierz Kucaj – religia grekokatolicka
Sylwia Kufta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Bernarda Kwiatkowska – matematyka
Ewa Laskowska – język polski

Katarzyna Lato – Pawłowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Marek Leszczyński – wychowanie fizyczne

Adela Lenkiewicz – język francuski
Sylwia Mach – fizyka, matematyka
Marta Marczuk – język polski
Małgorzata Masłowska – matematyka
Margareta Melion – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Mariola Nowak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Barbara Olejnik – religia
Ewa Owczarzak – wychowawca świetlicy
Iwona Podhajska – język polski

Anna Popiołek – nauczyciel języka polskiego jako drugiego, wychowawca oddziału przygotowawczego

Agata Powojska – nauczyciel wspomagający
Ewa Róg – wychowanie fizyczne, doradztwo zawodowe
Marzena Rydzewska – biblioteka szkolna

Barbara Słowińska – psycholog
Alicja Smolińska – język polski
Elżbieta Sobocińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Agnieszka Świerzewska – geografia, biologia, przyroda

Monika Sosnowska – geografia
Katarzyna Styp – Rekowska – język francuski

Magdalena Szreder – wychowawca świetlicy

Joanna Szulc – Samp – j. polski, koordynator do spraw uczniów z doświadczeniem migracji

Aleksandra Świtońska – wychowawca świetlicy

Malina Tomaszewska – plastyka, technika
Sławomir Tyborski – język francuski
Angelika Wasielke-Wit – wychowawca oddziału przygotowawczego
Agnieszka Wysokińska – język francuski

 

Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2021/2022:

Konsultacje nauczycieli 21 22

W celu umówienia się na konsultację z wybranym nauczycielem, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy.

Poleć tą stronę znajomym