Mistrzostwa Gdyni w Drużynowych Biegach Przełajowych Mistrzostwa Gdyni w Drużynowych Biegach Przełajowych

W dniu 30 kwietnia nasza szkoła wzięła udział w biegach przełajowych na terenie parku. Nowa trasa mimo ostrych zakrętów okazała się bardzo szybka. Urozmaicone podłoże i leśne ścieżki, pomagają kształtować nie tylko formę biegową, ale także poprawiają koordynację i siłę. Zachęcajmy młodzież do takiej aktywności fizycznej. W zawodach sklasyfikowano naszą szkolę na VII miejsc.  Szkołę reprezentowali: Prokop Antosia, Adamczyk Emilia, Krasowska Karolina, Kulig Paulina, Trojanowska Natalia, Dryl Zosia, Koening Maja, Wiśniewska Oliwia, Stenzel Nicola, Barońska Martyna, Piskorska Ola, Parol Julia, Marchlewicz Gosia, Delicado Carlos, Formela Bartek, Narajczyk Szymon, Dalek Jasiu, Parol Jasiu, Kamiński Jacek, Stępień Fabian, Weronis Jakub, Zeszutek Maks, Zeszutek Tymek, Formela Mateusz, Cymer Oskar, Kraszewski Antek.

Uczniów do zawodów przygotowali: pani Basia Nawrot i pan Marek Leszczyński.

 

 

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz