Kody do  Legimi​

 
Od 1 czerwca (poniedziałek), od godziny 9:00 Biblioteka Gdynia będzie wydawała kody (na czerwiec) na bezpłatny dostęp do ebooków z bazy Legimi. Taki kod może otrzymać czytelnik, który posiada kartę biblioteczną w Gdyni  i nie ma zadłużenia na swoim koncie. Aby otrzymać kod, należy wysłać maila na adres:
 W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej. Maile należy wysyłać 1 czerwca od godziny 9:00. Biblioteka Gdynia informuje, że wcześniej wysłane maile nie będą brane pod uwagę. Kod umożliwia darmowy dostęp do ebooków przez 30 dni i można go użytkować na dwóch urządzeniach.
UWAGA: liczba udostępnianych kodów jest ograniczona.
Więcej informacji w pytaniach i odpowiedziach na stronie: http://bibliotekagdynia.pl/uncategorized/majowa-pula-kodow-do-legimi/ .
(lk)
Poleć tą stronę znajomym