Komunikaty

Datek zamiast kwiatka – zbiórka pieniędzy dla gdyńskiego Hospicjum.

Kochani Uczniowie, drodzy Rodzice!

Kwiaty, które od Was dostajemy z okazji zakończenia roku szkolnego są zawsze bardzo sympatycznym gestem!

Wzorem poprzednich lat, w budynku przy ul. Wolności będziemy zbierać do hospicyjnych puszek pieniądze – kwotę, jaką Państwo przeznaczycie na zakup kwiatów, prosimy potraktować jako datek.

W ten sposób chcemy pokazać naszym dzieciom, że pomagać innym Ludziom którzy znajdują się w trudniejszej życiowej sytuacji, można na wiele sposobów. Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie tej inicjatywy, ponieważ uwrażliwienie naszej Młodzieży na potrzeby drugiego Człowieka jest jednym z naszych priorytetów.

Pieniądze można będzie wrzucać bezpośrednio do puszek, które w naszej szkole przy ul. Wolności będą dostępne od 20 czerwca lub przekazać je w dowolnym momencie do gabinetu pedagoga/psychologa w obu budynkach szkoły .

Gorąco zachęcamy także rodziców młodszych dzieci z klas 0-6 do włączenia się w naszą akcję.

Dziękujemy!

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz