KomunikatyZ życia szkoły

AKCJA ZIMA – Półkolonie 2023

Zapisy od wtorku 3.01 do środy 4.01, w godzinach 8.00 – 10.00 (telefon do sekretariatu 58 620 66 64).

WAŻNE! CZEKAMY NA OSTATECZNE POTWIERDZENIE Z URZĘDU MIASTA. W PRZYSZŁYM TYGODNIU WYCHOWAWCY PRZEKAŻĄ, CZY PÓŁKOLONIE SIĘ ODBĘDĄ I KTO SIĘ NIE ZAKWALIFIKOWAŁ.

 

Szanowni Państwo,

Urząd Miasta wyraził zgodę na organizację w naszej szkole półkolonii w terminie: 1 tydzień 16-20 stycznia i 2 tydzień 23 – 27 stycznia 2023 r.

W szkole będą utworzone w każdym tygodniu 3 grupy. 1 grupa to 15 dzieci. Półkolonie mogą być zorganizowane wyłącznie dla dzieci z klas 1 – 3, w godzinach 8.00 – 16.00.

Każdego dnia przewidujemy ciekawe zajęcia takie jak: gry zespołowe, integracyjne, zajęcia świetlicowe, gry planszowe, zajęcia plastyczne, wyjście do lasu oraz zabawy na boisku szkolnym, robotyka, warsztaty fotograficzne, regionalne, chlebowe, kaletnicze, sensoceramiczne, mobilne planetarium, kino, EDU FUN, escape room, akwarium.

W czasie półkolonii będą zapewnione obiady.

Półkolonie w tym roku są bezpłatne, ponieważ w całości są finansowane przez UNICEF.

Chęć uczestnictwa można zgłaszać telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły od wtorku 3.01 do środy 4.01, w godzinach 8.00 – 10.00 (telefon do sekretariatu 58 620 66 64). O uczestnictwie w półkoloniach decyduje kolejność złożenia karty kwalifikacyjnej oraz zgody na wyjścia poza teren szkoły. Kartę i zgodę należy złożyć najpóźniej do czwartku 5.01 do godziny 14.00 w sekretariacie szkoły. Karty kwalifikacyjne uczestnika wypoczynku oraz zgody będą dostępne w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły.

Dyrektor szkoły zastrzega sobie prawo do weryfikacji podanych informacji.

W późniejszym terminie podamy harmonogram wypoczynku zimowego, poinformujemy o tym kto zakwalifikował się na półkolonie oraz szczegóły wypełnienia niezbędnej dokumentacji.

Niedopełnienie formalności spowoduje utratę prawa do uczestniczenia przez dziecko w wypoczynku.

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦

Шановні пані та панове,

міська адміністрація погодилася на організацію денного табору в нашій школі в такі дні:

1 тиждень – 16-20 січня – та 2 тиждень – 23-27 січня 2023 року.

Щотижня в школі буде діяти 3 групи. Одна група налічуватиме 15 дітей. Такий денний табір може бути організований тільки для дітей 1-3 класів з 08.00 до 16.00 год.

Щодня ми плануємо цікаві заходи, такі як: командні, інтеграційні ігри, заняття у світлиці, настільні ігри, уроки образотворчого мистецтва, походи в ліс та ігри на шкільному майданчику; плануються також заняття з робототехніки, різні майстер-класи (наприклад, із фотографії, випічки, зі шкіри, кераміки тощо), мобільний планетарій, похід у кіно, EDU FUN, квест-кімната, акваріум.

Під час перебування у таборі дітям будуть забезпечені обіди.

Денний табір у цьому році безкоштовний, оскільки повністю фінансується ЮНІСЕФ. Про бажання взяти участь можна повідомити по телефону або особисто в секретаріаті школи від вівторка 3 січня до середи 4 січня з 08.00 до 10.00 (тел. секретаріату – 58 620 66 64). Участь у таборі визначається порядком подання кваліфікаційної картки та дозволу на виходи поза межі школи. Всі документи необхідно надати не пізніше четверга 5 січня до 14:00 в секретаріат школи. Кваліфікаційні картки учасника відпочинку та згоди будуть доступні в секретаріаті або на сайті школи.

Директор школи залишає за собою право перевірити надану інформацію.

Пізніше ми надамо графік зимового відпочинку, повідомимо про те, хто потрапив до денного табору, а також поінформуємо про деталі оформлення необхідної документації.

Недотримання формальностей призведе до втрати дитиною права брати участь у відпочинку.

 

DOKUMENTY DO WYPEŁNIENIA:

DEKLARACJA RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO

Karta kwalifikacyjna

 

Poleć tą stronę znajomym