Strona główna » Świetlica

Świetlica

Świetlica szkolna w budynku przy ul.Tatrzańskiej 40 czynna jest w godz. 07:00 do 17:00.

To miejsce, gdzie dzieci przed lekcjami i po lekcjach mogą miło i ciekawie spędzić czas. Z oferty świetlicy mogą korzystać dzieci z klas I – III zapisane przez rodziców. Klasy młodsze „0” korzystają z oddzielnej, kameralnej świetlicy. W uzasadnionych przypadkach ze świetlicy mogą również korzystać dzieci z klas 4 – 7 SP.

Numer do świetlicy szkolnej: 796 – 288 – 702

W świetlicy odbywają się zajęcia rozwijające zdolności dziecięce takie jak:

• plastyczno – techniczne;
  • muzyczne;
  • gry i zabawy ruchowe w sali oraz na świeżym powietrzu;
  • czytelnicze, rebusomania;
  • odrabianie lekcji;
  • zajęcia tematyczne poszerzające wiedzę;
  • gry integracyjne.

Dzieci mają możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez naszą świetlicę oraz inne szkoły Gdyni. Organizujemy, zgodnie z tradycją, różne uroczystości: Andrzejki, Wigilię, Bal karnawałowy, Wielkanoc, Dzień Dziecka i inne.

Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo dzieci i przyjazny ich pobyt w placówce. Świetlica wyposażona jest w pomoce dydaktyczne, gry planszowe, materiały plastyczne, gry i zabawki, sztalugi do malowania, instrumenty muzyczne oraz sprzęt RTV.

Wychowawcy świetlicy:

• Magdalena Szreder,