KomunikatyKonkursy

Półfinał konkursu

28 lutego 2018 roku nasi uczniowie wzięli udział w półfinale konkursu „Bęc jabłkiem w głowę”, w którym przedstawili swoją pracę dotyczącą tematu dowolnego –  „Kryształów w życiu codziennym”.

Konkurs ten jest wspaniałą okazją dla młodych ludzi, których horyzonty wykraczają poza ramy programu edukacyjnego szkoły, do zaprezentowania wybranego zagadnienia, tematu w formie eksperymentu, itp.

Dla Darii Jarząb, Julii Szewczyk oraz Agaty Wolańczyk uczennic z klasy III C było to trudne doświadczenie, ponieważ w najmniej oczekiwanym momencie dopadała je trema, czasami „zabrakło słów”, ale miła atmosfera, która towarzyszyła prezentacji pozwalała dojść do siebie i zaprezentować się w pełnej okazałości.

W trakcie pracy oraz podczas prezentacji wspierała dziewczyny wychowawczyni Sylwia Mach.

Pomocy przy doświadczeniach udzieli nauczyciel chemii Dawid Lewandowski.

Gratulujemy i czekamy na finał