Strona główna » Nasza kadra

Nasza kadra

Alicja Bajduszewska – Dyrektor Szkoły

Małgorzata Bazylko – Wicedyrektor Szkoły
Anna Pączek – Wicedyrektor Szkoły

 

Agnieszka Augustyniak – religia
Ewa Balińska – wychowawca świetlicy, język angielski

Marta Banaszak – język niemiecki
Tamara Barcińska – logopeda

Alina Bieńko – matematyka, informatyka

Beata Cieślakowska – nauczyciel wspomagający

Justyna Detlaf – wychowawca świetlicy
Aleksandra Duraj – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Agnieszka Dworak – Mrowińska – historia
Joanna Dziwińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Dorota Engel – pedagog szkolny
Jolanta Głodowska – historia, język kaszubski
Joanna Helta – język francuski
Grzegorz Jamróz – język francuski
Alicja Jank – język angielski
Dorota Jarzyńska – język angielski
Agata Jendraszek – biologia, przyroda

Justyna Kalota – chemia, matematyka
Mariusz Kawalec – informatyka, muzyka
Lucyna Kępka – biblioteka szkolna
Dorota Kisiel – wychowawca świetlicy
Karolina Kmiecik – język angielski

Beata Kołdys – Badtke – wychowawca świetlicy
Halina Koput – wychowanie fizyczne
Sylwia Kufta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Bernarda Kwiatkowska – matematyka
Ewa Laskowska – język polski

Katarzyna Lato – Pawłowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, klasa „0”
Marek Leszczyński – wychowanie fizyczne

Adela Lenkiewicz – język francuski
Sylwia Mach – fizyka, matematyka
Marta Marczuk – język polski
Małgorzata Masłowska – matematyka
Margareta Melion – nauczyciel wspomagający
Anna Niedzielska – pedagog szkolny, historia, etyka
Mariola Nowak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Barbara Olejnik – religia
Ewa Owczarzak – wychowawca świetlicy
Iwona Podhajska – język polski
Ewa Róg – wychowanie fizyczne, doradztwo zawodowe
Marzena Rydzewska – biblioteka szkolna

Barbara Słowińska – psycholog
Alicja Smolińska – język polski
Elżbieta Sobocińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Monika Sosnowska – język francuski
Katarzyna Styp – Rekowska – język francuski

Magdalena Szreder – wychowawca świetlicy

Aleksandra Świtońska – wychowawca świetlicy

Malina Tomaszewska – plastyka, technika
Bogumiła Trębicka – geografia, edukacja do bezpieczeństwa
Sławomir Tyborski – język francuski
Klaudia Wajda – Nalezińska – biblioteka szkolna

Angelika Wasielke-Wit – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, klasa „0”
Agnieszka Wysokińska – język francuski
Joanna Żakowska – język francuski

 

Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2019 – 2020:

Konsultacje nauczycieli

W celu umówienia się na konsultację z wybranym nauczycielem, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy.