Strona główna » Nasza kadra

Nasza kadra

Alicja Bajduszewska – Dyrektor Szkoły

Małgorzata Bazylko – Wicedyrektor Szkoły
Anna Pączek – Wicedyrektor Szkoły

 

Agnieszka Augustyniak – religia
Ewa Balińska – Stanik – język angielski
Tamara Barcińska – logopeda

Alina Bieńko – matematyka
Monika Brynikowska – język angielski

Marzena Cichosz – język niemiecki
Beata Cieślakowska – pedagog szkolny
Adela Dominique – język francuski
Aleksandra Duraj – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Agnieszka Dworak – Mrowińska – historia, WOS
Joanna Dziwińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Dorota Engel – pedagog szkolny
Jolanta Głodowska – historia
Joanna Helta – język francuski
Grzegorz Jamróz – język francuski
Alicja Jank – język angielski
Dorota Jarzyńska – język angielski
Agata Jendraszek – biologia, przyroda

Justyna Kalota – chemia
Mariusz Kawalec – informatyka, muzyka
Lucyna Kępka – biblioteka szkolna
Dorota Kisiel – wychowawca świetlicy, wychowanie fizyczne
Karolina Kmiecik – język angielski

Waldemar Kobyliński – religia
Beata Kołdys – Badtke – wychowawca świetlicy
Halina Koput – wychowanie fizyczne
Kamil Korpik – religia
Małgorzata Kowalska – wychowanie fizyczne
Joanna Kraszewska – język niemiecki
Sylwia Kufta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Bernarda Kwiatkowska – matematyka
Ewa Laskowska – język polski
Marek Leszczyński – wychowanie fizyczne
Sylwia Mach – fizyka, matematyka
Marta Marczuk – język polski
Małgorzata Masłowska – matematyka
Margareta Melion – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Barbara Nawrot – wychowanie fizyczne
Zbigniew Niemasik – religia
Mariola Nowak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Barbara Olejnik – religia
Ewa Owczarzak – informatyka
Iwona Podhajska – język polski
Katarzyna Podraska – nauczyciel wspomagający
Ewa Róg – wychowanie fizyczne
Marzena Rydzewska – biblioteka szkolna

Katarzyna Rynkiewicz – psycholog
Alicja Smolińska – język polski
Elżbieta Sobocińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, klasa „0”

Monika Sosnowska – język francuski
Katarzyna Styp – Rekowska – język francuski
Szczepańczyk Andrzej – język francuski
Bożena Szpilewska – nauczyciel wspomagający

Magdalena Szreder – wychowawca świetlicy

Aleksandra Świtońska-Remus – wychowawca świetlicy

Agnieszka Tartanus – matematyka, fizyka
Jacek Tenderenda – historia
Malina Tomaszewska – plastyka, technika
Bogumiła Trębicka – geografia, edukacja do bezpieczeństwa
Elżbieta Twardowska – matematyka
Sławomir Tyborski – język francuski
Klaudia Wajda – Nalezińska – biblioteka szkolna

Angelika Wasielke-Wit – wychowawca świetlicy
Agnieszka Wysokińska – język francuski
Joanna Żakowska – język francuski